Nábory

INFORMACE K NÁBORŮM NOVÝCH HRÁČŮ A HRÁČEK

Florbal je populární nenáročný sport pro všechny. Náš oddíl se zaměřuje na děti a mládež, jimž nabízíme možnost hraní florbalu jak na sportovně soutěžní úrovni, tak čistě jen pro zábavu. Uvítáme mezi námi kluky a holky od 5 do 14 let i bez předchozích zkušeností se sportem. Florbal je vhodný sport i pro dívky, které hrají ve smíšených týmech s chlapci nebo mohou utvořit vlastní dívčí tým a účastnit se pravidelných soutěží a jednorázových turnajů určených pro dívčí týmy.

Pro sportovně zaměřené hráče a členy oddílu zajišťujeme pravidelné tréninky, které se konají jak v ZŠ Jesenice (středa, pátek), tak v nové ZŠ Zdiměřice (úterý, středa, čtvrtek). Týmy jsou rozděleny do věkových kategorií po dvou ročnících – Minipřípravka – ročník 2016 a mladší, Přípravka – ročníky 2014 a 2015, Elévové – ročníky 2012 a 2013, Mladší žáci – ročníky 2010 a 2011 a Starší žáci – ročníky 2008 a 2009. Tréninky vedou zkušení trenéři dětí a mládeže, s dlouholetou praxí a licencí trenéra florbalu. Ligové soutěže ve florbale se konají formou jednodenních turnajů v rámci Prahy a Středočeského kraje. Během hrací sezóny od září do dubna absolvuje každá kategorie deset až dvanáct ligových turnajů a také se účastníme větších jednorázových mezinárodních turnajů v Praze a Brně. Přihlašování do oddílu je možné prostřednictvím tohoto formuláře, emailem nebo na našich náborových akcích.

Pro zájemce o nesoutěžní hraní florbalu nabízíme možnost účasti na kroužcích florbalu, které zajišťujeme ve spolupráci s oběma místními základními školami. Děti jsou v nich rozděleny podle věku, a kromě florbalu se zde seznámí i s dalšími míčovými hrami, získají všeobecnou pohybovou průpravu a zahrají si spolu pro zábavu. Termíny kroužků jsou v pondělí v ZŠ Zdiměřice a v úterý a čtvrtek v ZŠ Jesenice. Přihlašování je možné prostřednictvím příslušné školy nebo můžete využít kontaktů níže.

Během celé sezóny máte možnost si také zkusit florbal na našem tréninku pro nováčky, kam můžete přijít, florbal si nezávazně vyzkoušet a poradit se s našimi trenéry. Prosím kontaktujte nás předem na kontaktech níže.

Termíny tréninků na zkoušku:

TermínPro děti od/doMísto
Každé úterý od 17:005 - 10 let

ZŠ Zdiměřice

Každou středu od 15:305 - 10 let

ZŠ Jesenice

Každou středu od 17:3010 - 14 let

ZŠ Zdiměřice

Každý pátek od 15:005 - 14 let

ZŠ Jesenice

Vaše konkrétní dotazy ohledně náboru nebo fungování našeho klubu zodpovíme na tel. 602 436 803, případně odpovíme na Váš email zaslaný na sekretar@florbaljesenice.cz.