108_20251011_222603.jpg

Elévové prvním turnajem doma zahájili sezónu a hned bez prohry.

Elévové 4 října domácím turnajem spustili sezónu a to hned výborným výkonem.

V prvním zápase proti FBC Draci z Říčan jsme teprve rozehrávali a remíza 5:5 byla spravedlivým výsledkem. 

V druhém zápase proti začátečníkům z Mladé Boleslavi jsme mohli potrénovat. Výsledek 9:0 byl pro soupeře ještě lichotivý, neb šancí jsme měli na několik zápasů. Ale cílem bylo se dobře rozehrát na další zápasy a vyzkoušet si kombinace, což se celkem podařilo.

Ve třetím zápase nás čekal nejtěžší soupeř a to Olymp. V týmu měl několik velmi šikovných hráčů. Díky dodržované taktice, skvělému Maxovi v bráně (to ostatně všechny 3 zápasy) jsme remizovali, což bylo pro nás skvělým výsledkem. Bez ohledu na to, že Kubovi se nepodařilo skórovat v poslední minutě z nájezdu. Jejich gólman byl prostě proti, podával celý zápas výborný výkon. Remíza 3:3 byla spravedlivá, byť soupeř byl herně přece jen o něco lepší a tak jsme za ní byli nakonec rádi.

V posledním zápase nás čekal tým Wizardů. Těch bylo na turnaji nejméně, 4 do pole. První poločas s námi drželi krok, protože my jsme se jim rychle přizpůsobili a neběhali jak jsme si řekli. O přestávce jsme si museli říct, že končit chceme nejen dobrým výsledkem, ale hlavně kombinační hrou s neustálým pohybem. Toto se podařilo a mi podali nejlepší výkon na turnaji podpořený několika skvělými kombinacemi a krásnými góly. Výsledek 12:2 po poločasové remíze mluví za vše. 

Pokud budeme hrát takto dále, můžeme pomýšlet i na vyšší koše.