Jesenický Veterán Open zná své vítěze

2. ročník Jesenického turnaje pro vetrány již zná své vítěze. Turnaje se účastnily týmy FBC Ressler Boys, Desperados, tým příchozích a domácí Florbal Jesenice posílený o hráče týmu Flóra.

Hrálo se 5+1 na velkém hřišti 38x20 na dva poločasy po 15 minutách čisté hry. Zápasy měly náboj a rozhodčí se rozhodně nenudil. :-)

Hrálo se systémem každý s každým. Výsledky zápasů:

Vítězem turnaje a držitelem poháru pro vítěze se tedy po zásluze stal tým Desperados. Gratulujeme!

Druhé místo vybojoval náš tým Florbal Jesenice, kde nám zdatně pomáhali borci z týmu Flóra. Děkujeme za super atmosféru v týmu i za hru! :-)

Na třetím místě se umístil tým FBC Ressler Boys.

A na čtvrtém místě skončili borci, kteří si přišli zahrát aniž by měli tým a utvořili tak společný tým příchozích. Byla na nich vidět obrovská chuť a zápal do hry, což je přesně ten důvod proč takovéto akce děláme a věříme, že i do budoucna se najdou další nadšenci a sportovci, kteří si budou chtít florbal na velkém hřišti s brankářem a rozhodčím taky vyzkoušet. Společné foto tohoto týmu sice nemáme, ale aspoň jedna momentka pro ukázku je zde:

Další fotky najdete v naší fotogalerii na Flickru. Odkaz najdete níže.

Děkujeme všem hráčům za účast a férovou hru, rozhodčímu a pořadatelům za super servis a také firmě Yes Me za jejich výborné jídlo z Food Trucku.