Související zápasy

Florbal Jesenice
9_20230228_214039.jpg

Mladší žáci na turnaji bojovali v 6. koši

Mladší žáci odehráli 3 zápasy v 6. koši proti BUTCHIS, Kolínu a ORCE Čelákovice.

Mladší žáci odehráli 3 zápasy v 6. koši proti ORCE Čelákovice, BUTCHIS a Kolínským pitbulům.

Do turnaje jsme vstoupili s odhodláním, ale velmi šťastný gól soupeře, kdy po tečích míček oblouček přes gólmana zapadl do sítě,  jsme přestali hrát. Srazilo nás to přehnaně do kolen a dlouho nám trvalo něž jsme se srovnali. Až za stavu 0:2 jsme se vzchopili a začali hrát. I když se zápas nevyvíjel podle našich představ, snažili jsme se pohnout se skórem v náš prospěch. To se nám podařilo až na konci druhé poloviny a nakonec jsme skóre, i díky hře bez brankáře, srovnali.

Ve druhém zápase na nás čekal místní celek BUTCHIS a opět v obdobném duchu mám zápas nevyšel. Padly čtyři góly, ale my jsme vsítili jen jeden. Bohužel nám nefungoval souhra a nedokázali jsme míček nesobecky si přihrávat mezi všemi hráči. K vývoji zápasu přispěla i častá hra v oslabení, zapříčiněna nesprávným střídáním. Velmi pozitivní na dané situaci bylo, že se nám hra v oslabení dařila a čtveřice na place  odehrála dobré střídání. 

V posledním, třetím zápase se nám na rozdíl od prvních dvou zápasu podařil vstup do zápasu, kdy jsme se při druhém střídání ujali vedení po dorážce střely. Ale to na velkou část zápasu byl náš poslední zápis, jelikož otěže zápasu převzal soupeř a my jsme se uchylovali k bázlivé hře, která spočívala v odevzdávání míčku soupeři, či obsazeným spoluhráčům. Scházela nám tam dravost, odvaha a zejména týmovost. Až na konci zápasu jsme kosmeticky upravili skóre zápasu.

Turnaj nám nastavil zrcadlo co se týče týmovosti a odvahy. Musíme se naučit hrát všichni spolu, nebát se přihrávat si navzájem, bez výjimky.  Všichni tvoříme tým a táhneme společně za jeden provaz a když jsi vypůjčím jeden název českého filmu, určitě nebudu daleko od pravdy, když řeknu "Musíme si pomáhat". 

Příští turnaj se hraje na Kladně a věřím, že se tým ještě více stmelí a pojedeme si turnaj užít.