Související zápasy

Florbal Jesenice
4_20230219_222357.png

Přípravka zabojovala na domácím turnaji

V neděli 19.2.jsme pořádali turnaj přípravek ve 3. koši za účasti týmů FBC Draci modří, FAT PIPE FLORBAL CHODOV, Orka Čelákovice a Florbalová akademie MB "Mil". A podařilo se nám odehrát výborný turnaj s vyrovnanou bilancí 2 vítězství a 2 proher.

Na úvod jsme odehráli vyrovnaný zápas s Draky z Říčan a i když jsme prohráli 0:3, bylo na našich hráčích a hráčkách vidět velké odhodlání po vstřelení gólu.

Co se nepovedlo v prvním zápase, jsme si vynahradili v následujícím zápase proti Florbalové akademii MB z Milovic, když jsme po dramatickém průběhu, kdy jsme ztratili vedení 2:0 nakonec dotáhli zápas do vítězného konce a stavu 3:2.

První výhra nás povzbudila a do dalšího zápasu proti Chodovu jsme šli dobře naladění. Začátek nám bohužel nevyšel a brzy jsme prohrávali o dva góly. Velkou bojovností a týmovým výkonem, kde se zapojili všichni hráči včetně výborného gólmana Honzy, jsme v druhé půli už sahali po remíze, když ale soupeř ještě třemi slepenými góly v samotném závěru strhl vítězství v poměru 5:8 na svou stranu.

Na závěr vydařeného turnaje jsme si udělali radost a nebohému soupeři z Čelákovic nastříleli 8 gólů a v jednoznačném zápase s přehledem zvítězili 8:1.

Musíme pochválit celý tým, který makal, bojoval a rval se o vítězství ve všech zápasech. Výkony jednotlivců rostly zápas od zápasu a máme se na co těšit na dalších turnajích, kde budeme moci prodat naše nově nabyté dovednosti z tréninků a zápasů a opět si tak užít dosyta radost z vítězství.