Související zápasy

Florbal Jesenice
17_20230326_222654.jpg

Úspěšný turnaj přípravky v Boleslavi

V sobotu 11. března jsme s naším nejmladším týmem vyrazili do Mladé Boleslavi. Čekali nás 4 zápasy z toho dvakrát proti Florbalové akademii Mladá Boleslav A i B, také Prague Tigers Black a Předvýběr.CZ Florbal MB White.

 První zápas nás čekal už v 9 hodin proti Florbalove akademii Mladá Boleslav “G”. Nastoupili jsme v 8 členném týmu doplněném dvěma novými hráči a od nové sezóny s povolenou posilou z elévek. I přes početní převahu soupeřů jsme se nenechali uběhat a zakončili první zápas dne krásným výsledkem 6:0 pro nás.

Další v pořadí na nás čekal druhý domácí tým Předvýběr.CZ Florbal MB White. Tento zápas nám dal už trošku zabrat a zápas skončil zaslouženou remízou 2:2. Bohužel jsme doplatili na jisté uspokojení z předchozího zápasu a nepodařilo se nám i přes mnoho šancí překonat výborného brankáře soupeře víc než 2x.

Po hodinu a půl dlouhé přestávce a možností pestrého občerstvení v podobě bufetu přímo v hale, na nás do třetice čekal další zástupce domácích Florbalová akademie MB. Ti nás po dlouhé pauze trošku překvapili a než jsme se vzpamatovali končili jsme zápas výsledkem 4:6. Nebyli jsme horším týmem, ale sopeř nemilosrdně trestal naše chybky a ani jako vždy velmi dobře chytající Honza s tím nemohl moc nadělat.

V posledním zápase na nás čekal pražský tým Prague Tigers. Ti přijeli do Boleslavi pouze v čtyřčlenném zastoupení. Ačkoliv tento tým vypadal opticky jako nejsilnější, nakonec už mu nezbyly síly na náš mnohem zlepšený výkon. Poslední zápas jsme tak trošku nečekaně ale přesvědčivě vyhráli. A tak jsme mohli odjet s radostí z další výhry a nechyběl ani dobrý pocit z naší hry a vstřelených gólů. Jen škoda, že výkon v posledním zápase jsme nepodali i v těch předchozích. Ale všichni se učíme a tento turnaj nám dal výborné zkušenosti do těch dalších.

Bojovnost nás zdobila celý turnaj a když k ní přidáme týmovost, pak jsme schopni porážet i silnější týmy a ti nás v dalším kole čekají. Ale pokud zopakujeme výkon z posledního zápasu,určitě budeme tak jako z něj odcházet s dobrým pocitem a o něm to přeci je :)