Elévové bojovali v Mladé Boleslavi

Elévy v neděli 19.11 čekal další turnaj. Tentokrát jsme vyjeli do daleké Mladé Boleslavi. Bohužel díky vysoké nemocnosti v týmu nám na poslední chvíli odpadli tři hráči a byli jsme v počtu pěti do pole. Opět nás čekali čtyři zápasy, ze kterých jsme si odnesli dvě výhry, jednu remízu i smolnou prohru.

První zápas nás čekal hned brzo ráno v 9:00 proti domácím. Střelecky jsme byli silnější, ale zbrkle a nezkušeně. Potřebovali jsme se rozkoukat, když jsme si zvykli na klouzavý povrch a se soupeře, hned jsme začali dávat góly a zápas jsme řídili naším tempem. Snažili jsme se kombinovat a díky naší bojovnosti jsme vyhráli 4:2.

V druhém utkání jsme nastoupili proti Prague Tigers. Zápas byl poměrně vyrovnaný, ale hráli jsme více týmově. Opět jsme hodně stříleli a tak jsme v poločase vyhrávali 5:3. Potom se bohužel soupeři podařilo skóre srovnat. V závěru jsme Tigers hodně tlačili a poslední dvě minuty se hrálo pouze před bránou soupeře. I přes hodně střel, skvělý tlak a obrovský zápal, se nám nepodařilo branku vstřelit a zápas tak skončil remízou.

V dalším zápase jsme se utkali s Pitbuly z Kolína. Byli jsme lepší, lépe jsme kombinovali, ale bohužel naše krásné šance vychytával skvělý brankář. Nicméně pak se nám začalo dařit a padalo hodně gólů, ale bohužel do obou branek. V polovině utkání jsme vedli 4:3. V druhé polovině se nám nepodařilo vstřelit ani jednu branku. Pitbuls dali dva šťastné góly a těsně před koncem vyhrávali. V závěru jsme je opět vyvinuli skvělý press, ale bohužel nám tam branka nepadla a prohráli jsme tak o pouhý gól. Byla to škoda, protože jsme odehráli pěkný zápas.

O přestávce jsme měli dlouhou poradu a probrali jsme, jak se poučit a co zlepšit do dalšího zápasu. Protivníkem posledního zápasu byli Draci z Říčan. Hned v první minutě jsme dostali gól. Potom jsme se probrali a začali jsme do soupeřovi branky sázet jeden gól za druhým. Pár minut před koncem se Říčanům podařilo pár gólů dát a snížili tak skóre, ale to nás nijak nezaskočilo a pokračovali jsme dál ve svém tempu. Nakonec jsme vyhráli vysoko 12:6. Hráči se poučili z prohraného zápasu a předváděli pečlivé kombinace do prázdné brány. Výsledkem byla krásná výhra.