Starším žákům se dařilo na posledním turnaji sezóny

Poslední turnaj sezóny 2022/2023 jsme odehráli v sobotu 22.4 2023 v dalekých Hořovicích. Hráli jsme hned první zápas a to už od 9:00 proti domácím FbC Red Dragons Hořovice Arrax. Naším dalším soupeřem byl T.B.C Králův Dvůr, a jako poslední jsme nastoupili proti Sokol Rudná.

První  zápas nás čekal proti už tradičnímu soupeři a to proti domácím drakům. Celý první poločas byla hra vyrovnaná, dařilo se nám vytvářet moc hezké kombinace, ale bohužel do sítě nám to nepadalo. Do druhého poločasu jsme tedy vkročili s remízou 0:0. Ovšem hned v druhé minutě druhého poločasu se nám podařilo vstřelit branku a zápas jsme převzali na své hole. Poté se nám podařilo vstřelit gól z oslabení a po dalších dvou rychlých brankách v podání Honzy Křenka jsme vedli 4:0. Náskok jsme také udrželi a zápas ovládli.

V dalším zápase nás čekal doposud neznámý soupeř, Králův dvůr. S protivníkem jsme celou dobu drželi krok a dobře bránili, ale dva góly jsme propustili, v poločase jsme tak prohrávali 0:2. Poté naši hráči podcenili protihráče ještě čtyřikrát. Nedařilo se nám v zakončení a v druhém zápase jsme podlehli 0:6.

V posledním ligovém zápasu jsme se střetli se Sokolem Rudná. Zápas, který byl pro některé naše svěřence poslední, jsme si chtěli hlavně užít. Hned v první minutě hry jsme vstřelili rychlý gól a vstoupili tak dobře do zápasu, nicméně o pár chvil později jsme inkasovali. V zápětí jsme vstřelili další dva rychlé góly. V poločase jsme vyhrávali 4:3. Na začátku druhé půle se soupeři podařilo vstřelit branku do naší sítě a tak bylo skóre srovnané. Po pár minutách jsme sputili gólovou salvu a vstřelili jsme několik rychlých branek. Rudné se už nepodařilo odpovědět a zápas tak skončil lépe pro nás.