Třetí turnaj přípravky v Michli

V neděli 12.11 nás čekal třetí turnaj přípravky v Sokolu Michle. Přestože prostředí velmi staré haly bylo velmi stísněné, dosáhli jsme se velice pěkných výsledků.

V prvním zápase nás čekal nelehký soupeř Chodov. Do prvního zápasu jsme kvůli nedostatku prostoru nastoupili nerozcvičení, ale přesto jsme hráli vyrovnaně. Bohužel jsme po velké bojovnosti Chodova 2:4 podlehli, ale odnesli jsme si dobrý pocit z výkonu, a připraveni vyhrát další zápasy.

V druhém zápase nás čekal těžší soupeř Olymp. V předchozím kole jsme Olympu těsně podlehli, ale to nerozhoduje o dalším zápase. Po krátké pauze jsme nastoupili rozehraní a suverénní. Všichni se zapojili a statečně bojovali. Naší bojovností se nám podařilo vyrovnat výherní bilanci a zdolat tak Olymp těsně 3:2 na konci druhé poloviny.

V třetím zápase nás čekal o něco těžší soupeř Tatran. V takto malém počtu je každý zápas čím dál obtížnější, hlavně proti takto kvalitním soupeřům. Na tento zápas nám ovšem Tatran udělil šanci, po odjezdu klíčového hráče. Nikdo takový zvrat nečekal, a sami jsme to nečekali. Do zápasu jsme ale i tak nastoupili trošku s defensivní taktikou, kterou jsme však záhy změnili. Celý zápas všichni statečně bojovali, a ubojovali jsme tak velmi nečekaný výsledek v podobě výhry 4:1.

Ve čtvrtém a posledním zápase nás čekal nejtěžší soupeř Prague Tigers. Ovšem tento zápas se nám vydařil ze všech nejlépe. Díky mnoha střelám a mnoha vstřeleným brankám jsme nabrali velký brankový náskok. Ovšem po prvním poločase Tigers vyměnili brankáře a nám se zápas ztížil a Tigers brankový stav otočili. Minutu před koncem se nám podařilo srovnat na 8:8, ale Lilly se snažila udělat posledních 10 sekund zajímavých. Zbývalo 7 sekund, a rozehrávali jsme od vlastní brány, ale Lilly netrefila dobře míček a nahrála přímo jejich elitnímu hráči před naší prázdnou bránu. Který jí následně asi překvapen netrefil. A tak nakonec jsme to ubránili. Konečný stav byl tak 8:8.